• Wpisów:8477
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis:wczoraj, 18:05
  • Licznik odwiedzin:709 165 / 1515 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Tak, kobiety mają porąbany mózg. Tworzenie scenariuszy, rozbieranie prostej sytuacji na mikro, doprowadzanie do tego możliwych rozwiązań i myśli… to nasze hobby.

 

 
Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny, ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?

 

 
I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj, na Konopnickiej, ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem, a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie, a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.-Czasu jest zbyt mało by o tym wszystkim powiedzieć,życie jest za krótkie by to wszystko przeżyć i zrozumieć co jest naprawdę ważne..

 

 
Wydarzenia i spotkania, które zmieniają twoje życie, pojawiają się w najbardziej niespodziewanych momentach.
— Andrew Matthews

 

 
Otwórz okno, wpuść do domu i do swojego życia trochę świeżego powietrza.

 

 
Wiesz,że nawet w deszczu można znaleźć powód do uśmiechu?

 

 
Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

 

 
“Niektórzy ludzie nie są lojalni wobec ciebie, tylko wobec własnych potrzeb związanych z tobą. Wraz ze zmianą ich potrzeb, zmienia się także ich lojalność.”

 

 
  • awatar Help Me :'(: Ostatnie zdj wpadło mi w oko :D Dopiero zaczynam, będzie mi miło jak wpadniesz :p
  • awatar Lili33love: Fajniutkie zdjęcia :D Ta ostatnia dziewczyna jest pięknaaa <3 :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Ideału nie szukam, ale idiota też mnie nie interesuje.

 

 
Kiedyś starałam się dorównać innym. Dziś jest mi to obojętne. Wole iść własnymi schodami..

 

 
Nie mam planu na życie, na razie skończyć szkołę i zdać maturę, a co później ? Czas pokaże..

 

 
Myślę, że moją słabością jest ograniczona wiara w siebie. Wyniosłam to jeszcze z mojego dzieciństwa. To powoduje, że bardzo często porównuję się do innych. To jest mój największy błąd. Jednak pracuje nad tym.

 

 
Jeżeli zaczniesz się przejmować porażkami, rozpadniesz się na kawałki. To nic ci nie da. Przestań przejmować sie innymi.

 

 
Życie ludzkie dzieje się tylko raz i dlatego nigdy nie będziemy mogli stwierdzić, która z naszych decyzji była słuszna, a która zła, ponieważ w danej sytuacji mogliśmy decydować tylko jeden raz..

 

 
Czasem wystarczy założyć słuchawki na uszy by uśmiechnąć się sam do siebie,a dzień staje sie lepszy..

 

 
Czas pędzi do przodu,tylko my czasami stoimy w miejscu i nic nie robimy by polepszyć sobie i dążyć do spełniania swoich marzeń..

 

 
Za miesiąc będzie kolejna rocznica bloga. Kurce kto by pomyślał,że odwiedzacie go, czytacie a nawet komentujecie wpisy. Przez tę 4 lata-bardzo długo w moim życiu zmieniło sie wszystko. Dzięki Pingerowi poznałam fantastycznych ludzi z którymi utrzymuje lub nie utrzymuje już kontaktu.
Stałam sie śmielsza o bardziej odważna. Mam własne danie i nie siedzę skulona jak mysz pod miotłą. Dajecie mi energii,której potrzebowałam od tylu lat. I zrozumiałam,że nie muszę być cicha i spokojna i nie ma dla mnie ograniczeń.
Ludzie słuchajcie życie jest naprawdę fajne i nie chodzi mi oto by ciągle być sztucznie uśmiechniętym. Do życia trzeba podchodzić na luzie, z humorem i brać garściami to co jest w nim najlepsze. Pozdrawiam i życzę wszystkim odwiedzającym miłego weekendu.

Nie wiem czy dobre zdjęcie jakościowe, ale to ja w okularach.

  • awatar Alex Spring: Ładnie Ci w okularach :) To świetnie, że to miejsce tak wiele Ci daje, cieszę się, że i ja załapałam się do grona, które mogło Cię poznać. Buziaki, 3maj się!
  • awatar Świat oczami Sandry: Ale jesteś śliczna. :* Mega się ciesze że cie poznałam. :* :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Są rzeczy o których sie nie mówi zbyt głośno,ale są słowa,które można wyszeptać..

 

 
Zamknąć oczy i zapomnieć,uwolnić sie od wszystkich złych wspomnień..

 

 
Lubie patrzeć w jego oczy, są takie jak każde inne, a jednak przyciągają jak magnes.

 

 
Nie rezygnuj z czegoś co sprawia Ci przyjemność..

 

 
Nie przejmuj sie wiekiem,to tylko liczba..

  • awatar Alex Spring: Tak, każdy musi się z tym pogodzić, to jest nieuniknione.
  • awatar eMGie: Przyjemnie jest godzić się z upływającym czasem ... Nikt tego nie uniknie ... upływającego czasu ... ale czy przyjemności też? :P
  • awatar Ninkaa7800: Nie warto oceniać przez pryzmat wieku.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jutro będziemy szczęśliwi..