• Wpisów:8408
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis:wczoraj, 12:04
  • Licznik odwiedzin:706 362 / 1487 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Im gorszy materiał na potencjalnego przyszłego chłopaka, tym bardziej kobietę do niego ciągnie.

 

 
Człowiek musi z kimś czuć, z kimś myśleć, z kimś rozmawiać, aby wiedział, że istnieje.

 

 
Człowiek czasami potrzebuje odizolować się od świata..

 

 
Chce po prostu przeżyć wszystko jeszcze raz..

 

 
każdy może mieć słabszy dzień,ale trzeba wstać i walczyć oto by był lepszy..

 

 
Nie chcę, abyś był we mnie szalenie zakochany.
Po prostu mnie nie zostawiaj i nie mów nic.

 

 
Zawsze podążaj za głosem serca,miej opinie innych gdzieś..

 

 
Cześć wszystkim, mamy piątek..
Jak ten czas szybko leci (zwłaszcza kiedy chodzę do szkoły)
Już skończył się wrzesień, za chwilę październik.Na szczęście pogoda dopisuje,więc nie jest najgorzej.
Choć nauki tyle,że masakra i niestety już sie nie chce to, do kwietnia trzeba jakoś przetrwać.
Miłego popołudnia

 

 
Serce to nie sługa, rozum do gadania nie ma tu nic.

 

 
Jeśli kontakt trwa przez pewien czas, to można przypuszczać, że ta znajomość jest autentyczna i ważna.

 

 
Wiesz, że to minie. Płaczesz, nie możesz złapać oddechu, nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Ale to minie. Musisz poczekać na efekty, ale czas jest naprawdę dobrym lekarstwem.

 

 
Dziś puściły mi nerwy. Nie mówiąc nic,położyłam sie na łóżku i zaczęłam płakać. I mimo tony zużytych chusteczek niestety nie poczułam żadnej ulgi. Wręcz przeciwnie. Zdałam sobie sprawę,że znów nawaliłam. Chciałam,aby byli ze mnie dumni,a kolejny raz jest źle..

 

 
Zawsze, gdy czujesz, że robisz coś wbrew sobie – odpuść.

 

 
Dziś uśmiech i dobra energia mnie opuściła..
Tak już jest,że nie można sobie odpuszczać ani na chwile,bo gdy tylko trochę odpuścimy, wszystko idzie w dół i upada jak domek z kart..

 

 
Nie, żebym nie wiedziała tego wcześniej. Teraz ta myśl nabrała wyraźnego kształtu, skrystalizowała się. Ludzie mnie nie znają, jestem dla nich zagadką (a może po prostu to sobie wmawiam?). Nie bardzo wiedzą jak się przy mnie zachować, trochę im głupio, trochę nieśmiało, nie mogą być pewni w 100% mojej reakcji. Nawet na blachy temat. Nie wiedzą co lubię, co myślę, na co mam ochotę. Nie potrafią odczytać czy coś mi przeszkadza, irytuje, czy odpowiada. Chyba nie mogę powiedzieć o nikim przyjaciel, bo nie mam zbudowanej definicji tego słowa. Ludzie są, potem ich nie ma, ja milczę, oni milczą. Nie znaczy to, że nie jest mi czasem z tego powodu przykro. Ciekawe czy im czasem jest z powodu tego milczenia przykro? Jedyne słowa opisujące coś na kształt przyjaciela to. Ktoś kto jest i będzie, nawet jeśli czasem znika. Ktoś kto rozumie.Może jeden ewentualnie dwóch by sie znalazło,bo znam ich od dziecka, a reszta ?
Chciałabym to zmienić,niech dowiedzą sie o mnie wszystkiego.

  • awatar Alex Spring: Znam to. Już z mało kim utrzymuję kontakt ze starych znajomych, rozeszło się. Są nowi, ale to jeszcze nie czas, aby nazwać ich przyjaciółmi. Wiesz, ludzie są teraz bardzo powierzchowni, nie chcą poznawać ludzi głębiej i się przywiązywać. Tak mi się wydaje. Smutne to, bo czasem potrzeba takiej drugiej osoby, która Cię zna i rozumie i wie co w tobie siedzi, gdy tylko na Ciebie spojrzy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Lubisz go, a on ciebie,jest wam przyjemnie w swoim towarzystwie,ale czy to Ci wystarcza ?

 

 
Nie chciała już niczego przeżywać w myślach. Chciała wszystko przeżywać naprawdę.

 

 
Tak, kobiety mają porąbany mózg. Tworzenie scenariuszy, rozbieranie prostej sytuacji na mikro, doprowadzanie do tego możliwych rozwiązań i myśli… to nasze hobby.

 

 
Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny, ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?

 

 
I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj, na Konopnickiej, ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem, a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie, a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.-Czasu jest zbyt mało by o tym wszystkim powiedzieć,życie jest za krótkie by to wszystko przeżyć i zrozumieć co jest naprawdę ważne..

 

 
Wydarzenia i spotkania, które zmieniają twoje życie, pojawiają się w najbardziej niespodziewanych momentach.
— Andrew Matthews

 

 
Otwórz okno, wpuść do domu i do swojego życia trochę świeżego powietrza.

 

 
Wiesz,że nawet w deszczu można znaleźć powód do uśmiechu?

 

 
Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.