• Wpisów:8482
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis:wczoraj, 19:38
  • Licznik odwiedzin:729 570 / 1756 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jestem silną kobietą. To nie jest kwestia wyboru, raczej życiowych doświadczeń.
Urodziłam się delikatna i krucha. To życie ukształtowało mnie na twardą kobietę. Nadal z mojego wnętrza wylewa się wrażliwość i chłonę każdą komórką piękno tego świata, wzruszając się tysiąc razy na minutę, ale..wiem, że jest to zaleta, a nie wada.
Wiem też, że zawsze dam sobie radę w życiu. Czasem szybko pogodzę się z tym co mnie spotkało, a innym razem zajmie mi to dużo więcej czasu.Dlatego od dziś nie zwątpi we mnie,bo ja nadal wierze w ludzi,tych co kiedyś poznałam oni zawsze będą w moim życiu. Choć nie mam z nimi kontaktu to pamiętam-bo taka już jestem.

 

 
Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy...?

 

 
-Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać-powiedział kiedy odjeżdżał.
-Ja niczego się nie boje-odparłam bez wachania
-A samotności?-zapytał patrząc w moje niebieskie oczy.
Wtedy uświadomiłam sobie,że nikt tak dobrze jak on mnie nie zna.

 

 
Wszyscy sądzą, że miłość boli, ale to nieprawda. Samotność boli. Odrzucenie boli. Utrata kogoś boli. Zazdrość boli. Wszyscy mylą te rzeczy z miłością, ale w rzeczywistości miłość jest jedyną rzeczą na świecie, która przykrywa cały ból i sprawia, że ktoś znów potrafi poczuć się cudownie. Miłość jest jedyną rzeczą na tym świecie, która nie boli.— Liam Neeson

 

 
Przyznaję. Zgubiłam się, bo nie wiedziałam dokąd mam pójść, byłam gówniarą,która nie miała w życiu określonego celu. Do dziś nie wiem jaki mam cel,ale dorosłam,stałam się odważniejsza, poznałam gorzki smak łez i nauczyłam się czym są zasady i zaufanie. Pamiętajcie o tym. to co w życiu jest piękne przytrafia się tylko raz i można w tym trwać do końca. Tylko trzeba umieć to docenić,ja nie potrafiłam.Przepraszam,że zawiodłam.

 

 
Bądź zawsze kobietą z klasą. Nawet jeśli nie dajesz już rady. Miej tę cholerną godność. Nie w drogich butach czy seksownej sukience, tylko w dobrym sercu i delikatności. Wtedy możesz być pewna, że nic ani nikt nie odbierze Ci tego co najważniejsze, bo masz to po prostu w sobie.

 

 
Chciała,aby jej historia skończyła się happy endem.

 

 
To co kiedyś było wyblakłe,dziś nabrało barw..

 

 
W życiu mamy tyle szans i tyle błędów do zrobienia i ppełnienia ile jest liczb na kostce do gry..

 

 
Wszystko można zacząć od nowa. Nieważne co było. Ważne czy oboje tego chcemy i spróbujemy na nowo odbudować stracony czas i zaufanie.

 

 
Podobno nie wszystko można odzyskać.Lecz czasami warto próbować..

 

 
Wspomnienia od których ciągle uciekasz..one zawsze pozostawią po sobie ślad.

 

 
Nagle zaczęłam się zastanawiać czy ja tego naprawdę chciałam? Dopiero teraz zrozumiałam jak wielu osobom zrobiłam krzywdę, a najważniejszą osobę straciłam..jej zaufanie i teraz zaczynam czym są tak naprawdę wartości..

 

 
Nigdy nie zaplanujesz przyszłości takiej jakiej byś chciał,aby była..

 

 
Słowa to tylko słowa, mogą być puste, mogą być wypowiedziane tak po prostu dla lepszego wrażenia, lepiej coś zrobić by mieć pewność i satysfakcje z tego jakimi jesteśmy ludźmi..

 

 
Łatwo zgubić swoją tożsamość nie znając swojego wnętrza.

 

 
Mam 20 lat w swoim życiu popełniłam nie jeden błąd, ale doskonale wiem co zrobiłam źle i bardzo tego żałuje. Możecie mi wierzyć lub nie, ale straciłam coś bardzo cennego..straciłam zaufanie do samej siebie.
To cenna lekcja dlatego,że nie potrafię zbudować relacji z drugim człowiekiem tak szczerej i prawdziwej jak kiedyś zbudowałam z jednym człowiekiem.Niestety wszystko poplątało się i wątpię, aby udało się naprawić. Jednak chciałabym,bo..to jest nadal dla mnie bardzo ważne.
Siedzę i piszę coś co tak naprawdę powinnam napisać tej osobie, ale .. boje się,że znów powiem coś nie tak i już nie odbuduje kolejnego mostu, kolejnego zaufania. W życiu moim dzieją się dziwne rzeczy.Życie osoby niepełnosprawnej ma swoje blaski i cienie. Jednak to nie oznacza,że nie chce naprawić błędów,które kiedyś zrobiłam,bo do dziś dzień pamiętam słowa które powiedziałam,a teraz są dla mnie ogromnym ciężarem.

 

 
Czasami niespodziewane słowa nieoczekiwanie zmieniają nasze życie..

 

 
Ja nie rezygnuje z ludzi, na których nadal mi zależy..

 

 
Nie chciała już niczego przeżywać w myślach. Chciała wszystko przeżyć naprawdę.

 

 
Robienie sobie nawzajem niespodzianek, choćby takich małych, jest ważne. To jak powiedzieć komuś "kocham Cię i uwielbiam patrzeć jak się uśmiechasz, dlatego posiedziałem trochę i wymyśliłem coś specjalnego". Niespodzianki pokazują, że tęsknimy. Pokazują, że nam zależy. Że kochamy.

 

 
Dokończ jakąś sprawę. Nie wiem co miałoby to być. Ale bez względu na to, czy to niedokończona dyskusja z tatą, nienamalowany obraz czy kosz pełen ubrań do prasowania. Nie ma to znaczenia. Dokończenie czegoś sprawi, że poczujesz ulgę. I będziesz mógł zrobić więcej dla siebie. Zakończyć inne sprawy.

 

 
Zacznij od zera, z nową pustą kartą
Pisz scenariusz,który odmieni wszystko..
Odwróć się teraz i zostań na dłużej tylko z nowymi doświadczeniami.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›