• Wpisów:8662
  • Średnio co: 6 godzin
  • Ostatni wpis:2 dni temu
  • Licznik odwiedzin:771 873 / 2309 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Każda chwila jest dla mnie jak powietrze chce z niej czerpać jak najwięcej.
Pozwól mi bym potrafiła się cieszyć nawet z tych najmniejszych i małych rzeczy.

 

 
Życie jest jak lustro: pękniecie można skleić, ale na zawsze pozostanie rysa na odbiciu

 

 
W swoim życiu przeszłam dużo. Mimo tych wszystkich ludzi jacy pojawili się, zostali ii odeszli. To żadnego nie pokochałam tak jak jego. Na początku naszej znajomości nie wiedziałam co z tego wyniknie. Bałam się kolejnego odrzucenia. Lecz każdego dnia toczyłam walkę z własnymi myślami i pewnego dnia zaryzykowałam wszystko. Postawiłam swoje życie, swoje zasady na jedną kartę. I dziś patrząc w jego brązowe oczy czuje się,że dobrze zrobiłam,że jestem szczęśliwa i czuje się jak PRAWDZIWA KOBIETA.

 

 
Ludzie są dziś wygodni , leniwi i często nie potrafią poradzić sobie z najmniejszą drobnostką w życiu.
Nie potrafią docenić tego co mają, bardzo często ważniejsza jest rzecz nabyta niż ta, na którą sami zapracowali. Nie wiem od czego to zależy.. Stwierdzam, że świat jest dziwnie skonstruowany.

 

 
wieczorem opadamy na fotel, a szczęście odkładamy na potem
Nie rozmawiamy , nie porozumiewamy się, czas nie stoi w miejscu , leci nie ubłagalnie i nagle okazuje się kończymy swe życie marnie, nie mając drugiej osoby przy sobie by nad naszym grobem zmówiła Amen gdy klepsydra powie : Życie się skończyło - The End.

 

 
Zemsta bywa słodka, ale zemsta to nie jest wyjście , to słowa, czyny ,które mogą zaboleć niejednego człowieka, dlatego nie rób drugiemu co tobie nie miłe.

 

 
wczoraj leżeliśmy na łóżku, spojrzałam mu w oczy i zapytałam
-Czy nie przeraża cię moja niepełnosprawność ?
-Nie
-czy uważasz, że będąc związku ze mną to odpowiedzialność
-Tak to jeszcze większa odpowiedzialność kochać, i dbać o ciebie niż o inną dziewczynę. Lekko nachylił się i pocałował mnie najpierw w czoło po czym delikatnie w policzek.
PS: Właśnie wtedy zrozumiałam, że znalazłam swojego księcia, nie jest idealny ale mnie kocha. Mój książę przyjeżdża pociągiem i ma piękne brązowe oczy. Kocham go.

 

 
Nie znasz mnie na tyle dobrze, by powiedzieć, którą maskę ci założę.

 

 
Nie daj się do góry głowie nieś, wysoko w chmury patrz, szukaj gwiazd, niech one będą drogowskazem dokąd pójść masz.

 

 
Kobiecej logiki nie da się zrozumieć. Dlatego jesteśmy 8 cudem świata

 

 
Nie wiem czy pozwoliłabym mu odejść.. Za bardzo się zaangażowałam, za bardzo się zakochałam by zrezygnować z szczęścia jakie on mi dał.

 

 
Budzisz się codziennie rano i wiesz że gdzieś tam jest osobą która czeka na wiadomość że już nie śpisz. Za każdym razem kiedy od niej wyjeżdżasz kiedy pociąg rusza Ty już chcesz znów się z nią spotkać. Kiedy pijesz z nią kawę ona smakuje zupełnie inaczej niż pita samemu.

 

 
Przyjaźń , wzajemne zaufanie , szczerość , rozmowa to podstawowe wartości w związku dwojga kochających się ludzi.

 

 
Życie składa się z wielu wyborów ..

 

 
W tobie siła jest , idź własną drogą, a przy tym bądź sobą
Nie zapominaj swoich zasad, które są częścią twojego życia
Trzymaj się tego co na początku ustaliłeś, w co wierzyłeś za młodu
Za sobą masz tysiąc wyborów i kilka dróg
Stoisz na rozdrożu , więc wybierz ten łuk na którym nie wyrzuci cię w rów i nie przeżyjesz tego dnia w którym śmierć zajrzy ci w ovczy i zada pytanie : Dokąd ccesz iść ?

ref) Niebo i piekło dwa bieguny , jedno daje ci życie, a drugie zabiera ci cząstkę duszy
Przestań udawać , że to cie nie obchodzi , nie zwlekaj z decyzją, bo kiedyś przyjdzie ci wybrać lub mieć i co wtedy zrobisz , dokąd pójdziesz mój drogi przyjacielu , ważne byś niczego nie żałował i na samym końcu powiedział Bogu ,że oddajesz mu pokłon a diabeł nie zabierze ci już niczego.

 

 
Sylwia jest szczera, czasem chamska, czasem zmienna jak pogoda i wesoła jak chmura na niebie, nocą lśni jak gwiazda a wieczorem zamienia się w kobietę, która zawsze wie czego chce, ale na co dzień to młoda dama , której niektóre rzeczy nie wypada.

 

 
Nie myśl o tym co się stanie i nie przejmuj się tym co już było ... najważniejsze dzieje się teraz wokoło Ciebie

 

 
Co w sercu to na języku , co w oczach to w duszy.

 

 
Próbujesz zrozumieć świat, tylko zanim to zrobisz najpierw wypij pół butelki czerwonego wina byś mógł oceniać ludzi tacy jacy są, a nie ludzi, którzy wciskają ci kit i kłamstwa, a ty jak żaba połykasz je z każdym szczegółem.

  • awatar NO return: Dzięki za zaproszenie, z chęcią przycupnę ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
czasem trzeba stanąć w miejscu, spojrzeć w lustro i pogadać z "tą dziewczyną" widzianą w odbiciu ona zawsze ci prawdę powie. Nie okłamie, ani nie obrazi cię , nie potępi , ani będzie krzyczeć na twoje wybory. A dlaczego?
Ta dziewczyna, to ty . Ty sama musisz wiedzieć czego chcesz , a odpowiedź znajdziesz w swoim sercu, gdzieś na dnie jest twoja odpowiedź na każde pytanie. Czy chcesz czy nie znasz odpowiedź, wiesz co robić, kieruj się sercem, a rozum podpowie ci kiedy przeskoczysz "ten mur"

 

 
siła to nie tylko mięśnie, to też rozum i umiejętność logicznego i subtelnego myślenia.